خرابی برق منطقه یک، دو،سه kharabi barq

با سلام و عرض ادب به مشترکین اداره برق استان تهران تلفن خرابی برق منطقه ۱ تا ۴ {۷۷۲۲۷۲۰۵-۲۲۵۸۶۱۳۵

kharbi bargh}اعزام سریع برقکار شبانه روزی امداد برق تهران برای درست کردن قعطی سیم کشی برق داخل ساختمان پریدن فیوز ذبرق ۳۴ امپر

خرابی برق منطقه ۲ تهران :

هنگاه مصرف بیش از حد از ظرفیت سیمکشی داخلی ساختمان و بهویژه زمانی که مهمانی دارید ، چون نیاز به روشنایی زیاد دارید یا لوازم برقی الکتریکی تان مثل:ماکروفر-جاربرقی-اتو و سه شوار یا هستر برقی به پریز برق متصل می کنید،بعد از گذشت چند ساعت صدای سق یا چق از داخل لوله های pg12 یا pg 21 که محل کشبیدن کابل برق اصلی تا کنتور یا سربندی کلید و پریز ها یا از داخل جعیه تقسیم برق که محل نصب قیوز مینیاتوری ۲۴ امپر است ایه خرابی برق رخ میدهد(۰۲۱۲۲۵۸۶۱۳۵ تلفن رفع _خرابی_برق ساختمان شبانه روزی)

 

برقکار شبانه روزی

اوزژانس شبانه روزی برق در تهران ما هستیم :

در زوز های تعطیل سال با شیفت ۲ کاری تعمیرکار برق شبانه روزی شرکت امدادبرق تهران |برق امداد +barghemdad.ir |دارای سه شعبه میتقر در محدوده شمال تهران از پاسداران تا میدان هروی و لویران تا خروجی اتوبان صدر قیطریه و اندرزگو الـــــی بزرگراه نیایش ونک و حقانی جردن و پارک وی تا خرابی برق منطقه غرب تهرون واقع در خیابان سعادت اباد میدان کاج کوچه ۲۳ شرقی تلفن ۰۹۱۰۲۷۴۲۱۸۱ برقکار شبانه روزی اماده بکار کلینیک شبانه_روزی برق امداد برق تهران میباشد.

 

 

رفع خرابی برق

تلفن امداد برق شعبه تهرانپارس>02177227205

اگر ساکن فلکه اول و خیابان فرجام تا شرق و نارمک و گلستان و میدان های هفت حوض و نارمکی هستید نگران قطعی برق رفع اتصالی سیم کشی با برق کار سیار شبانه روزی در تهران پارس_۷۷۲۲۷۲۰۵ barghkar tehranpars تماس گرفته و ادرس محل خرابی برق را علان کنید تا برقکاران تهران سریع برای رفع مشکل برقی خانه و اداره مراجعه کنند.

 

ت توزیع نیروی برق استان تهران:

شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: در صورت بروز طوفان و ایجاد خسارت به شبکه برق و یا خاموشی احتمالی خونسردی خود را حفظ نموده و سریعاً با مرکز ۱۲۱ (سامانه فوریت های برق شرکت توزیع برق استان تهران) تماس بگیرید.

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد:در پی وقوع طوفان شدید در تهران که منجر به وارد آمدن خسارات زیادی در تجهیزات شبکه برق شد، خوشبختانه همکاران پرتلاش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تلاش شبانه روزی خود نسبت به رفع خاموشی ها و خدمت رسانی به مردم مناطق تحت پوشش اقدامات گسترده ای انجام دادند.

وی ادامه داد: لذا، با توجه به پیش بینی هواشناسی در خصوص احتمال بروز چنین طوفانی طی امروز و فردا، از تمامی مشترکین تحت پوشش برق شهرستان های استان تهران درخواست می شود، با توجه به آماده باش بودن پرسنل فنی برق استان تهران، در صورت بروز طوفان و ایجاد خسارت به شبکه برق و یا خاموشی احتمالی خونسردی خود را حفظ نموده و سریعاً با مرکز ۱۲۱ (سامانه فوریت های برق شرکت توزیع برق استان تهران) تماس حاصل فرمایید تا یاری رسان همکاران پرتلاش برق استان تهران در برطرف کردن خاموشی ها باشید.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930313000383#sthash.B0y51XOl.dpuf

رفع خرابی برق ساختمان

به گزارش “برق نیوز” به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد:در پی وقوع طوفان شدید در تهران که منجر به وارد آمدن خسارات زیادی در تجهیزات شبکه برق شد، خوشبختانه همکاران پرتلاش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تلاش شبانه روزی خود نسبت به رفع خاموشی ها و خدمت رسانی به مردم مناطق تحت پوشش اقدامات گسترده ای انجام دادند.

وی ادامه داد: لذا، با توجه به پیش بینی هواشناسی در خصوص احتمال بروز چنین طوفانی طی امروز و فردا، از تمامی مشترکین تحت پوشش برق شهرستان های استان تهران درخواست می شود، با توجه به آماده باش بودن پرسنل فنی برق استان تهران، در صورت بروز طوفان و ایجاد خسارت به شبکه برق و یا خاموشی احتمالی خونسردی خود را حفظ نموده و سریعاً با مرکز ۱۲۱ (سامانه فوریت های برق شرکت توزیع برق استان تهران) تماس حاصل فرمایید تا یاری رسان همکاران پرتلاش برق استان تهران در برطرف کردن خاموشی ها باشید.

 

 

اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛

جهت اعلام خرابی و قطعی برق داخلی اینجا کلیک کنید | شماره «۲۲۵۸۶۱۳۵ یا ۷۷۲۲۷۲۰۵» تلفن شرکت برقکار شبانه روزی در تهرون

| شماره اداره برق | علت قطعی برق های مکرر در تهران

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به بارش برف و نزول رحمت الهی، این شرکت با تشکیلستاد مدیریت بحران ضمن رصد لحظه به لحظه و مدیریت و راهبری شبکه توزیع برق، با تمام توان و امادگی کامل نیروی‌های عملیاتی شرکت، نسبت به تامین برق پایدار مشترکان اقدام نموده است.

شایان ذکر است، در حال حاضر هیچ گونه مشکلی خاصی در روند تامین برق مشترکان وجود نداشته و تنها موارد محدودی از سقوط درختان در برخی کوچه‌ها و معابر بر روی شبکه‌ها و قطع موردی برق گزارش شده است.

ضمن پوزش، از شهروندان فهیم و هوشمند تهران تقاضا می‌شود با توجه به احتمال سقوط درختان بر روی تاسیسات برق رسانی و کابل‌های برق و احتمال قطع برق، ضمن رعایت نکات کامل ایمنی و حریم شبکه در هنگام برف روبی در صورت بروز هر گونه خاموشی موردی و یا قطعی برق، امداد برق تهران بت سبقه طولانی  و با بردباری این شرکت را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری رسانند.

همچنین به اطلاع شهروندان می‌رساند نیرو‌های اجرایی شرکت از ساعات اولیه بارش برف در شب گذشته در حال آماده باش بوده و نسبت به رفع هرگونه عیوب پراکنده ناشی از شرایط جوی شبکه برق رسانی اقدام کرده است..

 


قطعی برق 

قطعی برق در برخی نقاط شهر اهواز در زمان پیک مصرف بار در چند روز گذشته، باعث کلافگی شهروندان شده است.

برخی شهروندان اهوازی در تماس با خبرنگار ایرنا از قطعی برق خود در روزهای متمادی و در زمان پیک برق خبر داده و خواستار پاسخگویی مسئولان شرکت برق اهواز شدند.

از چند روز گذشته قطعی برق، تهرانی‌ها را کلافه کرده و مسئولان وزارت نیرو تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این رویداد نشان نداده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، از روزهای گذشته مناطق مختلف کلانشهر تهران قطعی‌های چندساعته برق را تجربه کردند.

طبق گزارش‌های مردمی در تماس با این خبرگزاری اعلام شد: هموطنان در مناطق ۲۰، ۱۰، ۲، ۲۲، ۵، ۶ و ۷ ، دو تا ۶ ساعت برق نداشتند و بسیاری از ساختمان‌های دارای پمپ آب نتوانس


لطفا در مصرف برق صرفه جویی کنید

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای ضمن تشکر از همراهی مشترکین فهیم شهر تهران در خصوص مصرف بهینه برق با توجه به روند افزایشی موج گرما وبه طبع آن سیر صعودی مصرف برق،از تمامی شهروندان پایتخت درخواست کرد تا با مصرف بهینه انرژی برق این شرکت را درتامین برق پایدار شهر یاری رسانند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، غلامرضا خیرخواه مدیر روابط عمومی شرکت در این خصوص اظهار داشت:با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی درخصوص افزایش مستمر دما وپایداری هوای گرم درتهران،مصرف برق در روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
وی افزود: با توجه به همراهی موثر مشترکان و صرفه جویی در مصرف برق تا هفته گذشته شاهد مشکلی در پایداری برق شهر تهران نبودیم اما با توجه به روند افزایشی دما و به طبع آن افزایش مصرف برق، شاهد رشد بار در شبکه هستیم برهمین اساس دراین شرایط به منظور تامین برق پایدار،بیش از هر زمان دیگری به مدیریت مصرف برق از سوی مشترکین شهر تهران نیازمندیم.
خیرخواه همچنین با اشاره به ساعت های اوج مصرف انرژی در شهرتهران(۱۲تا۱۷روز-۲۰تا۲۳شب) تاکیدکرد: اگر مشترکین شهر تهران تنها ۱۰ درصد از مصرف برق خود را کاهش دهند،تابستانی بدون خاموشی را در تهران خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شبکه شهر تهران از لحاظ فنی در شرایط پایدار می باشد گفت: امیدواریم با تلاش همکاران مجموعه صنعت برق و همراهی مشترکان و رعایت صرفه جویی ده درصدی در مصرف برق، پیک بار تابستان امسال را با موفقیت پشت سر گذاریم.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در خصوص راهکارهای مدیریت مصرف برق گفت: مشترکان می توانند درساعت های اوج مصرف برق کولرهای آبی خود را بر روی دور کند قرار دهند، در صورت استفاده از کولرهای گازی،ترموستات بین ۲۳ تا۲۵ درجه سانتی گراد تنظیم شود؛ در ساعت های اوج مصرف برق استفاده از وسایل پرمصرف برقی مانند اتو،ماشین لباسشویی، ظرف شویی، جاروبرقی و… را به ساعت های دیگری موکول کرده و تا حد امکان به منظور تامین نور در طول روز از روشنایی طبیعی بهره گیرند.


خبرگزاری ایلنا: قطعی برق به علت بد مصرفی مردم است

یک مقام مسئول در وزارت نیرو ، درباره قطعی برق برخی مناطق تهران گفت: به علت بد مصرفی مردم بخشی از مدیریت مصرف از طریق شبکه سراسری انجام می‌شود.

وی افزود: هیچ گونه مشکل فنی وجود ندارد و شبکه برق پایدار است. فقط به لحاظ کنترل مدیریت بار از طریق دیسپاچینگ برق برخی مناطق را به نوبت قطع می‌کنند.