سرویسکار حرفه ای کولر بالوازم ٠٩٢٠٧٠٧٢١٢٣-Service cooler water

باسلام وارادت به هممحله های عزیز در محد.وده شهرک غرب تابلوار دریا و میدان کاج و صرافهای شمالی تا پل مدیرت و گلستان ومهستان دیگــــرنگران خرابی و تهیه موتور کولر سوختــــه با قیمت پخش ودست اوا باضمانت دوساله را از واحد خدمات ک.ولر آبی  برق امداد )۲۲۵۸۶۱۳۵-۷۷۲۲۷۲۰۵ دارای سه شعبه در شمال_شرق_غرب_تهران شبانه روزی بخواهید.

**شایان ذکر است در پونک و بلوار عدل و اشرفی تا ستارخان و خیابان لاله ها و پاساژ کورش وحوالی اونجا هم خدمات و سرویس وفروش و نصب دینام کولر را داریم.**

سرویسکار کولر ابسال

سرویس کولر آبی غرب تهران و مناطق ۲ و ۱ و ۳ و ۴ و کلیه محله ها و مناطق تهران سریع، با اجرت کم و با کیفیت بالا جهت رفاه حال همشهریان عزیز ارائه فنی خدمات تخصصی تاسیسات سرمایشی و برقکاری کولر سیم کشی برق کولر نصب کلید هوشمند تایمر دار و  دماسنج واتوماتیک خاموش میشه.

کلید هوشمند کولر ابی انرژی و ابسال و…

 سرویس کولر آبی غرب تهران سرویس کار کولر غرب تهران ۲۲۵۸۶۱۳۵ روغن کاری و تعویض پوشال کولرمهمولی و تویض پوشال ۲۲۵۸۶۱۳۵ واحد کولر …

رفتن به انتخاب نزدیکترین سرویسکار کولر آبی غرب تهران تا شرق تهران – اگر نیاز به انجام خدمات سرویس کولر آبی دارید و سرویسکار کولر آبی در …

‏خدمات سرویس کولر آبی تهران

سرویس و روغن کاری و تعویض پوشال کولر معمولی و تعویض پوشال وخدمات کولر سلوری /فروش پد سلوزی کولر ۷۰۰۰ AC E HGالی کولر سلوزی و ابی ۳۵۰۰ تا ac e  ۵۵۰۰۰ تعمیرات دینام کولر و تعویض پمپ آب و شناور کولرابی تلفن خدمات کولری۲۲۵۸۶۱۳۵در میدان صنعت هرمزان مهستان میدان سرو وحوالی شفق و دادمان و بلوار دریا.

تعویض پمپ آب و شناور کولرابی تلفن خدمات کولری۲۲۵۸۶۱۳۵در میدان صنعت  سعادت آباد وشهرک غرب۲۲۵۸۶۱۳۵ واحد خدمات کولر آبی در خدمت رسانی به هوطنان عزیز

۰۲۱۲۲۵۸۶۱۳۶ امداد کولرابی در تهران بصورت تخصصی با تعمیرکاران ماهر وباتجربه در محدوده غرب تهران سعادت آباد وشهرک غرب۲۲۵۸۶۱۳۵ واحد خدمات کولر آبی در خدمت رسانی به هوطنان عزیز غرب تهران میباشیم.

دینام کولر

تعویض پمپ آب و شناور کولرابی تلفن خدمات کولری۲۲۵۸۶۱۳۵در میدان صنعت  سعادت آباد وشهرک غرب۲۲۵۸۶۱۳۵ واحد خدمات کولر آبی در خدمت رسانی به هوطنان عزیز

۰۲۱۲۲۵۸۶۱۳۶ امداد کولرابی در تهران بصورت تخصصی با تعمیرکاران ماهر وباتجربه در محدوده غرب تهران سعادت آباد وشهرک غرب۲۲۵۸۶۱۳۵ واحد خدمات کولر آبی در خدمت رسانی به هوطنان عزیز غرب تهران میباشیم.

امروز در سایت های اینترنتی زیاد از ولی به تعمیرکاران اعتماد کنیم که تخصص در این کار مجرب باشند تعهد داشته باشند نه اینکه به هر قیمتی دست به هر کاری بزنند و به برای افزایش قیمت دستمزد خود الکی کارهای کولر را انجام بدهند تعویض قطعات انجام دهند اما سابقه ماسبقه ما تعمیرکاران ما باید کرد و تحت نظر اتحادیه می باشیم پس ابتدا برای انتخاب تعمیرکار کولر در غرب تهران به آگهی‌ها و رتبه‌های اول و ضرورت اصلا توجه نکنید به متخصص بودن افراد به مکانی که در آن جا بودن در قبل د یا در شرق  یا شعبه هایی که در دسترس هستند لطفاً توجه کنید .

متاسفانه امروزه هر کسی با یک آچاریا پیچ گوشتی به درست میگیره؟و میگوید در غرب تهران هــــــسیم ولی دروغ میگویند وباعث افزابش هزینه شما میشوند.

مادرنزدیک  میدان کاج بلوار دریا سعادت آباد ۲۴ متری خیابان آسمانها درحوالی سعادت‌آباد میدان صنعت خیابان مهستان هرمزان در تهران سابقه درخشانی داریم .

لطفاً برای تعمیرات کولر خود ابتدا کلید کولر را خاموش کنید و پس از آنکه مطمئن شدید کولر برق به موتور می رسد و هیچ مشکلی در تصمیم و دینام نیز با ما تماس بگیرید پس ابتدا لازم است برای راه اندازی کولر آبسال کلید کولر را به مدت ۱۰ ثانیه یا ۵ دقیقه روشن کرد تا پوشال سلولزی یا پوشال های چوبی آن خوب خنک و خیس شده باشند برای اینکه بتوانیم یک باد خنک و یک کولر بسیار ایده‌آل داشته باشیم ابتدا از پوشال سلولزی مدل کولر آبسال استفاده کنید.

کولرهای آبی انرژی با پوشال های سلولزی نانو این باد از ما می‌خواهیم ما عامل توزیع پوشال سلولزی در غرب تهران است این پس بهتر است هر ۵ سال یکبار پوشال سلولزی عوض شود چون باعث نم و رطوبت و با ۱۰۱ می‌شود اکثر مشتریان عزیزمان در غرب تهران با ما در تماس هستند و می‌گویند کولر ما باد خنک نمی زند.

یکی از علت‌های اینکه کولر باد خنک نمی زند این است که آبرسانی به تمامی قسمت های پوشاک و انجام نمی شود یا اینکه برق کولر مشکل دارد یا اینکه پمپ آب مشکل دارد پس برای اینکه دینام سوخته خود را تعویض کنید ابتدا با شماره تلفن شرکت امداد برق تهران واحد تعمیرات کولرهای آبی تماس بگیرید بهترین کولر بهترین دینام سه چهارم آبسال انرژی ارج چ و جهان را از ما بخواهید وقتی که تصمیم شروع به دور زدن موتور آبی کولر می‌کند.

اگر سر و صدای در دین آن ایجاد می‌شود به این معنا است که این نامه کولر شما بوشهر آن گشاد شده است برای اینکه بتوانید بوش دینام را تعمیر کنید ابتدا موتور را از پایه به بیرون منتقل کنید و با آچار ۱۳۴ طرف کولر خود را باز کنید و موتور را به بیرون انتقال دهید و سپس با یک تصمیم به شماره ۶۸ که برای موتور کولر های آبی ۴۰۰۰ تا پولش ac۷۰۰۰ می باشد راه اندازی کنید برای اینکه فولی کوچیک شکسته باشد از فولی کش استفاده کنیم ..

برای اینکه موقع آبرسانی به کولر و خنک باد خنک به شما بدهد از یک گوله نمک مخصوص رسوب گیر به داخل حلزونی بیاندازید تا هم از عبور گرد و غبار به داخل ساختمان شما جلوگیری کند در بعضی از مواقع ایجاد اتصالی در سیم کشی کولر رو می دهد .

تلفن تعمیرکار کولر آبی (فروش با نصب دینام کولر ابی با بهترین قیمت در تهران ✅با کار تعمیرکار حرفه ای کولر در خدمت شماهستیم.🙏

و وقتی وارد ساختمان تاتامی شوید با زدن کلید دکمه دور تند موتور سریعاً فیوز برق شما می پرد پس این به این معنا است که در کولر آبی شما در سیم‌کشی آن اتصالی رخ داده است پس ابتدا با خونسردی که مربوط به کولر آبی شما است را خاموش می کنید و موتور کولر را در دو رکن قرار می‌دهید پمپ آب را خاموش شدن  سریعترین کولر خود را از جلوگیری از آتش سوزی و اتصالی برق اقدام نمایید چون اگر در این حالت بماند امکان دارد کابل کولر شما دچار سوختگی شود.

 دینام عمر مفیدشان حدود ۵ الی ۱۰ سال است و اگر بخواهیم دینام‌کولر شما عمر خوب و با دقت کافی بدهد باید سرویس کار کولر آبی در شهرک غرب در پونک در مرزداران در ستارخان در بلوار اشرفی اصفهانی از تخصص کافی برخوردار باشند ما در تمام این مناطق نزدیک غرب این خدمات را به با بالاترین روش متدهای روز دنیا انجام می‌دهیم برای اینکه با ما در تماس باشید با شماره تلفن های امداد برق تهران در تماس باشید شبانه روزی خدمات کولر شما را انجام می‌دهیم..

اگر موتور شما دچار مشکل شده است و سر و صدای زیاد می دهد ابتدا باید موتور را از کشور خارج کرده و با یک روغن کاری به موقع از آن جلوگیری و صدا و آسان موتور بان زدن کولر آبی حسن خویی دارد راه‌های زدن سایه بان برای جلوگیری از تابش آفتاب بر روی پول شما است .

وقتی دوره کولر را با یک سایبان صاف و یک فیلتر کولر خوب استفاده کنید از ورود گرد و غبار و هوای گرم به داخل کشور جلوگیری می‌کرد پس در اول فروردین و اردیبهشت برای سرویس و راه اندازی کولر آبسال و انرژی اتمی بعد از اتمام سرویس خود یک فیلتر نانو خوب دوران بیندازید که هر سال پس از پایان سال مهر آن را باز کنیم و شستشو دهید و دوباره آن را نصب کنیم .

شمال تهران

تعمیر کولر آبی در تهران

سرویس کار کولر انرزی

تعمیر کولر آبی در تهران

قدیمی‌ترین نمونهٔ کولر آبی در جهان، که همان بادگیر است در حدود هزاران سال پیش در ایران اختراع شد. کارکرد بادگیرها به این ترتیب می‌باشد که هوای جاری بیرون از خانه را به داخل خود می‌کشد و با تشت‌های آبی که درونش تعبیه شده، هوا را خنک و سبک کرده و به داخل خانه هدایت می‌کند.

کولر آبی، کولری است که با تبخیر آب، هوا را خنک می‌کند. کولرهای آبی با فرایند سرمایش تبخیری کار می‌کنند. سرمایش تبخیری فرایندی است که در آن از پدیدهٔ تبخیر به عنوان یک جاذب گرمایی طبیعی استفاده می‌شود. در این فرایند گرمای محسوس هوا جذب شده و به عنوان گرمای نهان لازم برای تبخیر اب استفاده می‌شود. مقدار گرمای محسوس جذب شده به مقدار آبی که تبخیر می‌شود بستگی دارد.

اجزای تشکیل دهنده کولر آبی:

 • کانال خروجی کولر

 • خنک‌کنندگی کولر آبی افزایش خواهد یافت. -کانال داخلی

 • بدنه کولر -پارچه برزنتی

 • ناودان‌ها

 • پولی و تسمه

 • شناور (فلوتر)

 • فیوز

 • جعبه ترمینال

 • الکترو موتور دوسرعته

 • خازن راه انداز/خازن اصلاح ضریب قدرت/کلید گریز از مرکز/سیم پیچ راه انداز/سیم پیچ دور کند/ سیم پیچ دور تند

 • پمپ آب کولر

 سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران و تمام تهران نیم ساعته | ضمانت ۹۰ روزه سرویس کولر آبی غرب تهران

 | جابجایی و عیب یابی و نصب کولر آبی …