نمایندگی تعمیر ایفون تصویری کوماکس تابا در تهرانپارس۷۷۲۲۷۲۰۵☆

نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری برند《تابا؛کوماکس، تکنما، سیماران و…》تلفن اعلام آدرس واحد تعمیر*۰۲۱۷۷۲۲۷۲۰۵

 خدمات ایفون کومماکس در شرق

خدمات تعمیر آیفون تصویری کوماکس و تابا در منطقه تهرانپارس به صورت کاملا تخصصی با سابقه بیش از ۳۰ سال در منطقه با افتخار در خدمت اهالی محترم شرق تهران می باشیم برای اینکه گوشی آیفون شما خراب شده باشد یا سیم کشی دربازکن های تصویری به مشکل خورده باشد دیگر نگران تعمیر آن نباشید فقط با کافی صبا مرکز تعمیرات تخصصی در خود تهرانپارس با تلفنی که اعلام شده تماس بگیرید تا تعمیرکار آیفون تصویری در تهرانپارس برای رفع خرابی سیم کشی تعمیرات گوشی در محل در کمترین زمان و حضور به عمل آورد.

نمایندگی تعمیر ایفون کوماکس در تهرانپارس

نمایندگی تعمیر ایفون کومماکس در تهرانپارس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر آیفون تصویری خود ابتدا باید با مرکز تعمیرات تخصصی که نزدیک‌ترین منطقه شما وجود دارد تماس بگیرید ما در شرق تهران خیابان عادل باقری فلکه اول تهرانپارس خیابان بهار سراج دلاوران بلوار پروین سه راه استخر و تمامی مناطق نارمک میدان ۹۶ میدان ۱۷ خدمات تعمیر آیفون تصویری را داریم و دیگر نیازی به حمل آیفون خود برای تعمیر یا گشتن در مناطق دیدنی تر از منطقه خود که باعث اضافه کردن هزینه جهت تعمیرات میشوند انجام دهید پس در نتیجه بهترین کار در تعمیرات را به ما بسپارید و اگر سیم کشی آیفون شما به مشکل برخورده دستگاه مخصوص بی‌آبی تعمیرکاران ماهری امداد برق تهران در کمترین زمان خرابی سیم‌کشی شما را پیدا و برتر اول تصویر یا زنگ آیفون خود را درست می کنند ما آموزش های ویژه جهت تعمیرات آیفون تصویری به متخصصین خود داریم تا هم هزینه تعمیر در برای مشتری به پایین آمده و هم سریع‌تر کار تعمیرات آیفون تصویری انجام شود

نمایندگی تکنما درتهران پارس

تعمیرات آیفون تصویری تکنما TAK NAMA با بیش از ۱۵ سال سابقه در منطقه تهرانپارس ای تمام قطعات اکنون ما و گوشی‌های تک ما را از این طریق از شرکت امداد برق تهران و همکاران پخش و نصب شده است پس برای جهت سهولت تعمیر با تلفن های یاد شده تماس بگیرید.
و دیگر نگران خرابی آیفون تکنما خود در تهرانپارس نقاشی با اعلام خرابی در کمترین زمان متخصص این تکنیک های ما برای تعمیر گوشی آیفون شما در محل ساختمان و نصب آیفون حضور به عمل می‌آورند تکنما یک آیفون به خصوص قوی در دوربین و محکم در تعمیرات می باشد .

اموزش تعمیر آیفون تصویری

آیفون های تصویریtaknama به آسانی خراب نمی شود مگر اینکه برق زد یا نوسانات یا شکستگی یا ضربه ای بر آن به وجود آورد سیم کش با سیم کشی های دیگران خیلی فرق دارد تصویر را انتقال سیم زرد بر عهده دارد و صدا و در بازکن را برسی به وسیله دو سیم که مجاور یکدیگر از آی سی ۸۰۵۱ تسویه تصویر را تقدیم کنم باز می‌شود مغناطیس و عملکرد برد صوتی آیفون تکنما به این صورت است که وقتی زنگ و شاسی پنل تک نما در نصب شده در دم در ورودی به صدا در می‌آید .
تمامی دیتاهای خروجی وظیفه انتقال تصویر را دارند.

اگر هنگام زدن زنگ گوشی به صدا درنیامد یا موقعی که زنگ واحد خودتان را می‌زنید زنگ دیگری به صدا در می‌آید در این صورت حتما اختلال سخت افزاری  در گوشی تکنمآ به  ویژه در این صورت وقتی به این مشکل خوردید حتماً با شماره تلفن تعمیرات تکنما در تهرانپارس۷۷۲۲۷۲۰۵💥تماس حاصل فرمایید.

و وقتی که قفل دربازکن شما باز نمی‌کند به دو علت می تواند باشد یا اینکه شاسی قفل دربازکن عمل می‌کند یا ترانس در باز کن که در داخل پنل تعبیه شده مشکل خورده است یا خازن تغذیه در بازکن مشکل خورده است در این صورت اصلاً به غیر تخصصی تکنما زنگ نزن چون آیفون‌ها تکنولوژی خاص خود را دارند و تمام وسایل را بردها را خود کارخانه تک نما بین نمایندگان عرضه می آورد و هم از نظر قیمت از نظر کیفیت کار بهتر است با نمایندگان تک نما و کار شود.

 

commax,iphone simaran,iphone taba,repairer iphone commax,TABA,tehranpars,آیفون قدیمی,امداد برق,امداد برق تهران,امداد برق تهرانپارس,برق امداد تهران,بهار تهرانپارس,تابا,تعمیر ایفون تصویری در فلکه اول تهرانپارس,تعمیر,تعمیر آیفونtaba,تعمیر ایفون تصویری در اوقاف,

تعمیر ایفون تصویری در خیابان بهار,تعمیر ایفون تصویری در رسالت,

تعمیر ایفون تصویری در رشید,تعمیر ایفون تصویری در سراج,تعمیر ایفون تصویری در فلکه دوم,تعمیر ایفون تصویری در فلکه سوم,تعمیر ایفون تصویری در نارمک,تعمیر ایفون تصویری در هنگام, تعمیر ایفون درمحل,تعمیر ایفون قدیمی,تعمیر خرابی,تعمیرcommax,تعمیرات آیفون,تعمیرات آیفون تصویری,تعمیرات آیفون تصویری تابا,

تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهرانپارس,تعمیرات آیفون تصویری در تهرانپارس,تعمیرات ایفون تصویری درسعادت اباد,تعمیرات ایفون صوتی,تعمیرات تخصصی آیفون,تعمیراتcommax تهرانپارس,

تعمیرکار,تعمیرکار آیفون صوتی,تعمیرکار ایفون التروپیک در تهرانپارس,تعمیرکار ایفون تابا در تهرانپارس,تعمیرکار ایفون در تهرانپارس,تعمیرکار ایفون کماکس تهرانپارس,تعمیرکار ایفون کماکس در تهرانپارس,تعمیرکار ایفون کوماکس در تهرانپارس,تعمیرکار ماهر,تعمیرکار ماهر اف اف,تعمیرکار ماهر ایفون تصویری,تعمیرکارآیفون تصویری,تهرانپارس,خیابان بهار,در شرق تهران,

در محدوده شرق,در محدوده هفت حوض,در محدوده پارک فدک,

در نارمک,رشید تهرانپارس,فلکه اول تهرانپارس,متخصص تعمیر آیفون,

نمایندگی ایفون تصویری لاله زار,نمایندگی ایفون کوماکس در تهران پارس
نمایندگی تابا در تهران پارس,نمایندگی تعمیر اف اف,

نمایندگی تعمیر ایفون در تهرانپارس\

دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

استفاده فراوان از آیفون های تصویری منجر به به وجود آمدن نیاز به افرادی متخصص که آیفون های تصویری را می شناسند و قادر به تعمیرات آنها هستند شده است. این نیاز به قدری بالاست که شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری و فراگرفتن این حرفه می توانید بالافاصله وارد بازار کار شوید و شروع به کار کنید.
در این مطلب ابتدا برای آشنایی با آیفون های تصویری تعریفی از آن ارائه می دهیم و اجزای آیفون های تصویری را نیز یک به یک نام می بریم ، بعد از آن دوره مربوطه را به شما علاقه مندان به آموزش تعمیرات معرفی میکنیم و از مزایا و ویژگی های این دوره می گوییم. در انتهای مطلب نیز سر فصل های دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری را با هم مرور می کنیم. با ما همراه باشید.

آیفون تصویری چیست؟

آیفون های تصویری نسل جدید آیفون ها یا همان اف اف ها هستند. اگر در سیستم آیفون های قدیمی تنها صوت و صدای مراجعه کننده را در آیفون دریافت می کردیم ، امروزه با استفاده از آیفون های تصویری امکان دریافت تصویر مراجعه کننده را نیز از طریق آیفون داریم. میخواهیم شما را با تفاوت های آیفون های صوتی و آیفون های تصویری به طور کامل و جامع آشنا خواهید شد.

آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی است که نه تنها صوت و صدا بلکه امکان مشاهده تصویر مراجعه کننده را نیز فراهم می کند. سیستم دریافت صوت که همانند آیفون های ساده قدیمی کار می کند ، اما نحوه کار سیستم دریافت تصویر در آیفون های تصویری به این صورت است که انتقال تصویر از طریق دوربین پنل بیرونی به مانیتور داخلی انجام می پذیرد. در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری با چگونگی عملکرد این سیستم به طور کامل آشنا می شوید.

آیفون های تصویری از دو بخش کلی تشکیل می شوند. بخش اول آن پنل بیرونی ( یا همان صفحه جلوی درب ورودی) و بخش دوم آن مانیتور داخلی ( یا همان گوشی آیفون) میباشد . هر کدام از این بخش ها دارای اجزایی هستند که در اینجا به معرفی مختصر آن ها می پردازیم.

 تعمیرات آیفون تصویریپنل بیرونی آیفون های تصویری شامل یک قاب فلزی ، یک شیشه محافظ ، دوربین ( که در مدل های سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد)، برد صدا ( که نسبت به مدل های تک واحدی و چند واحدی آن تفاوت هایی دارد)، بلندگو که صدای انتقالی از مانیتور به پنل را پخش می کند، میکروفون که صدای پنل بیرونی را به مانیتور داخلی انتقال می دهد و در نهایت شاسی زنگ و سوئیچر که برای زنگ زدن توسط مراجعه کننده مورد استفاده قرار می گیرد می باشد.در این دوره با اجزای پنل بیرونی آیفون تصویری به طور کامل آشنا می شوید و نحوه عملکرد هر کدام را خواهید شناخت.

اما مانیتور داخلی یا همان گوشی آیفون که در داخل خانه نصب می شود و از آن برای دیدن تصویر و شنیدن صدای بیرون و همچنین باز کردن درب استفاده می کنیم، شامل اجزای زیر است. برد تغذیه، برد صدا، صفحه تصویر که اگر رنگی باشد از نوع ال سی دی و ال ای دی و اگر سیاه و سفید باشد دارای برد تصویر است، میکروسوئیچ روی قاب مانیتور، سیستم تنظیم نور و کم و زیاد کردن صدای زنگ و روشن و خاموش کردن صفحه مانیتور، گوشی مانیتور که برای انتقال صدا از پنل بیرونی به مانیتور داخلی استفاده می شود و همچنین قاب گوشی که عموماً پلاستیکی می باشد. از دیگر اجزای آیفون های تصویری می توان به منبع تغذیه یا ترانس و قفل درب باز کن اشاره کرد که به طور کامل در این دوره معرفی خواهند شد .

امروزه در هر خانه ای از یک آیفون تصویری برای باز کردن درب خانه استفاده می شود. آیفون های تصویری علاوه بر اینکه کار مراجعه کننده ها و میزبان ها را آسان تر کرده اند دارای امنیت بالاتری نسبت به آیفون های صوتی و قدیمی هستند و به همین دلیل استفاده از آن ها زیاد شده است و کماکان رو به افزایش است.
از این رو درخواست برای تعمیرات آیفون های تصویری هم به شدت بالا رفته و نیاز به یک متخصص که قادر به تعمیرات آیفون تصویری باشد همواره احساس می شود. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری به یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید و از این طریق به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

این دوره کاملا جامع و کاربردی است که در آن به معرفی انواع آیفون های تصویری (سیاه و سفید و رنگی) و همچنین معرفی و شناخت اجزای تشکیل دهنده آیفون های تصویری و نحوه عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.همچنین با انواع مختلف آیفون های تصویری سر و کار خواهید داشت و از این طریق عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات آیفون تصویری را خواهید آموخت.

 

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری در اینجا فهرستی از سر فصل های مطرح شده در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری را با هم مرور می کنیم.

سر فصل های دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

 • آشنایی کامل با تفاوت بین آیفون های صوتی و آیفون های تصویری
 • معرفی اجزای تشکیل دهنده آیفون های تصویری
 • معرفی آیفون های تصویری سیاه و سفید و رنگی و تفاوت های آن ها
 • تعمیر و عیب یابی دوربین ایفون
 • آشنایی کامل با پنل بیرونی، مانیتور داخلی، منبع تغذیه و سیستم قفل درب باز کن در آیفون های تصویری
 • آشنایی با عیب های مربوط به بخش نرم افزار
 • تعمیرات بخش بلندگو و اسپیکر
 • آشنایی با انواع مانیتور و تفاوت های آن
 • آموزش سیم کشی و آشنایی با کابل ها
 • آشنایی با انواع قفل برقی
 • تعمیرات پاور و منبع تغذیه آیفون های تصویری
 • آموزش تعمیر پاور ایفون تصویری
 • آشنایی با انواع مختلف آیفون های تصویری (کوماکس ، تابا ، سیماران ، الکتروپیک)
 • نمایندگی آیفون تصویری در شرق تهران

تعمیرات ایفون تصویری در نارمک

گروه فنی امداد برق تهرن (برق امداد)از سل ۱۳۸۸ تا سل ۹۹ تمامی خدمات و تعمیرات اف اف های تصویری در این منطقه برعهده داشته.این محله توسط بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده‌است، قسمت جنوبی آن که در منطقه ۸ شهرداری واقع شده‌است و دارای ۱۰۰ میدان سرسبز می‌باشد دارای خانه‌های گران‌تری است.میدان نبوت (میدان هفت حوض سابق) در نارمک جنوبی حالت مرکزی و تجاری دارد. قسمت شمالی که دارای هوای مطبوع‌تری است در منطقه ۴ شهرداری واقع شده‌است، بازار مبل دلاوران از مراکز تجاری نارمک شمالی است.

این محله دارای مسجدهای بسیار است که یکی از مساجد معروف مسجدجامع نارمک در خیابان سمنگان است، مسجد معروف دیگر آن مسجدالنبی است که در میدان نبوت واقع است؛ومسجد احمدیه در خیابان آیت است.

نارمک از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین و جنگل‌های لویزان و شیان، از جنوب به خیابان دماوند و محله تهران‌نو منتهی می‌شود. نارمک از غرب و شرق بین دو بزرگراه واقع شده‌است، از غرب به بزرگراه امام علی (علیه السلام) و از شرق به بزرگراه شهید باقری متصل می‌گردد.

خیابان‌های مهم آن آیت، هنگام، شهید ثانی( ۴۶متری نارمک)، جانبازان (گلبرگ)، گلستان، دماوند، سامان، سمنگان، دردشت، فرجام، سراج، دلاوران، مدائن، چمن، مهر، [[مرجان (خیابان آغمیونی) و سهیلیان و … است.

میدان‌های مهم نارمک عبارتند ادوره خدمت کارورزان محترم گفته خواهد شد.ز میدان رسالت، میدان نبوت (هفت حوض)، میدان هلال احمر، میدان الغدیر، میدان‌های ۴۸،۵۱، ۷۳، ۱۶ و ۱۰۰. بزرگ‌ترین میدان نارمک، میدان صدم و کوچک‌ترین میدان نارمک میدان ششم است.[۷][۸]

دانشگاه علم و صنعت ایران که یکی از دانشگاه‌های مطرح ایران در سطح جهان است و قدمت نزدیک به یک قرن دارد در نارمک واقع شده‌است.

از بیمارستان‌های نارمک می‌توان به بیمارستان انصاری واقع در خیابان شهید ثانی و بیمارستان الغدیر واقع در میدان الغدیر اشاره کرد.

و بسیاری نکات و تکنیک های دیگر در مورد تعمیرات آیفون ها و در بازکن های برقی که در طول